MINUST

Kümme aastat tagasi aitasin teenindusjuhina sisse seada ja avada turul väga uudse ja eristuva Kõue Mõisa. See on esimene ja ainus hotell Eestis, mis on The World Boutique Hotel Awardi konkursil pärjatud tiitliga „maailma kõige inspireerivam butiikhotell“. Samal ajal õppisin Ettevõtluskõrgkoolis Mainor turundust ja müüki. Õpingute ajal avasin oma esimese elustiiliäri Koolituskodu – tänu millele lõin oma esimese kodulehe, alustasin Facebooki turundusega, hakkasin kodulehel blogi pidama ja saatsin välja oma esimesed uudiskirjad.

Peale Kõue Mõisa avasin privaatse coahing’u-maja, mis sai EASi ja Organic Estonia poolt pärjatud EHE-kvaliteedimärgisega. Coahing’u-maja tavapärased külalised olid ministeeriumid, Eesti tippjuhid ja rahvusvahelised meeskonnad. Koolituskodu avamise kõrvalt kaitsesin koolis oma esimest äriprojekti „Rändrestoran“ (kuna tol ajal ei uskunud õppejõud väga minu food-truck’i ideesse, et inimesed hakkavad gurmeeburgerite eest 7 eurot maksma, siis loobusin tol korral ideest).

Viis aastat pidasin Koolituskodu, sealt liikusin edasi pagarikoja-kohviku Rohujuur kaasomanikuks ning arendus- ja turundusjuhiks. Samal ajal aitasin oma ettevõttega elule mitmeid suuremaid ja väiksemaid ettevõtteid. Koolitasin meeskondi eristuva kliendikogemuse ja klienditeeninduse valdkonnas, turundusmentorina olin toetavas rollis alustavatele ettevõtetele. Sealt edasi juhtisin Äripäevas konverentsiprogramme ning koolitasin Äripäeva Akadeemias keskastmejuhte ja nende meeskondi olema kliendikogemuses eristuvam ja külalislahkem.

Projektidest olen kirjutanud äriprojekte ja kontseptsioone alustavatele ettevõtetele. Viimane kontseptsioon „Rännak ümber toidumaailma“ võitis ka Tallinna Loomaaia riigihanke – aitasin esimesel aastal ettevõttel seal ka äri alustada. Olin üks noorte töölevärbamise platvormi Suvetiim loojatest. See oli projekt, kus andsime elu esimese töökogemuse poolesajale Eesti noorele. Olen juhtinud ja algatanud ka mitmeid heategevuslikke projekte. Aastal 2015 pärjati mind Harmi mõisakooli „päästeprojekti“ juhtimise eest aasta hariduse sõbra autasuga.

Olen olnud eristuva kliendikogemuse ja vaimse enesejuhtimise koolituspartneriks paljudele ettevõtetele (Elisa Eesti, Myfitness, Orkla Eesti, Apollo Grupp, Confido kiirkliinikud, Wasa Resort SPA, Ibis Tallinn, TopAuto, Scoro Software, Eesti Töötukassa, Rahandusministeerium, Metropol Spa hotels, SEB Eesti jpt).

Õpetan Eesti Sisekaitseakadeemias vaimset enesejuhtimist, olen kirjutanud sel teemal ka kaks raamatut, millest üks on saanud edukaks programmiks, mille põhjal õpetavad ka teised Eesti eduõpetajad.

Töökäik

Hariduskäik

Kati Torim meedias:

KLIENDIKOGEMUSEST

Mis ühendab kõiki suurimaid läbikukkumisi turunduses?

Vestlus Sven Nuumiga Nullist Turunduskoolist

Teha või mitte teha, selles on küsimus!


kaubandus.ee

Inimlik kontakt edendab äri

kaubandus.ee

Paku elamust - see on ainus, mis eristab

bestmarketing.ee

Kuidas luua head kliendielamust?

bestmarketing.ee

Disney teenindusmudel: viisakus, show ja efektiivsus

bestsales.ee

Ei klienditeenindaja kiusamisele!

bestsales.ee

Kuidas saab ühest kliendist pettunud tarbija ja teisest tulihingeline fänn?

bestsales.ee

Teenindajad, ärge kartke kliendi villaseid sokke, dressipükse ja pleekinud parkat

kaubandus.ee

STRESSIJUHTIMINE, ENESEARENG

PODCAST ⟩ Kati Torimi lugu: kuidas läbipõlemise ennetamise kunst sai tööalase edu aluseks

postimees.ee

Mis on "Minapildi restart"

Vestlus Kai Ojaga (Kai Oja Consulting)

KATI SUUN: KOGU MAAILM TEEB RESTARTI- ja meie koos temaga!

buduaar.tv3.ee

Kati Suun Buduaar ja TV3 20.03.2021

Kati Buduaari saates rääkimas põgusalt stressist

Autor Kati Torim annab sulle 5 praktilist soovitust, kuidas saad raskel ajal hoida head vaimset vormi!

boostyourself.ee

KATI SUUN: ”Kaotades kõik, kuid leides iseend”

buduaar.tv3.ee

«Õhtu!» Kaardistame Eesti nõidade ja ravitsejate maastikku

“Õhtu” saade

PODCAST’ID JA RAADIO

Murrame depressiooni. Kati Torim jagab koos psühhiaater Helena Lassiga, kuidas läbipõlemine ligi hiilib ja mis aitab värske mõttelaadiga täisväärtuslikku ellu naasta.

#101 Kogemusnõustaja Kati Suun naeratavast depressioonist, bipolaarsusest ja edumehhanismidest

85 - Kati Suun - Teadmised ja oskused on 30% sajast, ülejäänud on suhtumine.

Podcast ‘Hakkame tegutsema!’

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis - Kati Suun: pahatihti taandub esmapilgul teeninduse probleem hoopis juhtimisveaks

Podcast tasku.delfi.ee

Eesti esivaimustuja on leidnud oma Ränioru

Podcast ‘Äripäeva fookuses’

KLIENTIDELE LOODUD KAMPAANIAID JA
KIRJUTATUD ARTIKLID

Shopping Cart
Scroll to Top