valikutest. teadlikult.

On ainult loogiline, et kui autorile on kogunenud pisikene jälgijaskond, kellega igapäevaselt oma tegemisi jagada, tekivad ka mõningad küsimused. Mõned karmimad, kui teised. On tulnud mõned küsimused selle kohta, kes ma siis ikkagi olen ja kuidas ma ikkagi saan seda kõike teha, mida ma teen.

Siin on vastused. Valikutest. Teadlikult.

Kuidas saan ma korraga elada metsas, aga samal ajal liikuda sihikindlalt selle poole, et ehitada üles iseend oma valdkonnas?

Kuidas saan ma oma lastele õpetada maaelu, samal ajal kui hoian neid linnakoolis?

Kuidas ma saan olla mentor ärimaailmas, aga samal ajal viia läbi juhendatud meditatsioone?

Kuidas saan ma õpetada Eesti Sisekaisteakadeemias vaimset enesejuhtimist, aga samal ajal minna viieks päevaks süvametsa ise oma nõidade juurde teadliku lõdvestumise kunsti õppima?

Kuidas on nii, et olen mentor paljudele juhtidele, aga samas müüsin oma viimase äri, kus oli tarvis ka meeskonda juhtida, edasi 4 aastat tagasi ja enam ei kavatse kunagi meeskonda juhtida.

Kuidas saan ma hommikul rääkida turundusest, juhtida partnerina kommunikatsiooni, ehitada strateegiaid, aga õhtul kirjutan raamatut sellest, miks õnnetu naine on kole.

Kuidas on nii, et oskan olla perenaine ja ema, aga ei vannu alla ka edevuses ega armastuses?

Kuidas on nii, et olen justkui uhke ja tõsine tegelane, aga samas kohati nii totter tütarlaps. Kuidas saan ma olla kalossidega aiamaal ja rookida välja vana sõnnikut samal ajal, aga jääda endiselt naiseks. Naiselikuks naiseks.

Las ma ütlen, kuidas ma saan seda kõike teha.

Kui seda kõike kirjapandut lähemalt uurida, siis tegelikult saangi ma seda kõike teha ainult seepärast, et ma seda kõike teen. Pigem võiksime endale vähem rääkida sellest, kes me oleme ja mõelda hoopis asjadele, mida kõike ja miks me teeme ja mida kõike me õpiks ja kogeks, kui me ei takistaks end koguaeg mõttega, et “kes me mõtleme, et me oleme…” .

Mina võiks moodustuda ikka sellest, mis me teeme.

Mõtle sellele. Teadlikult.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Shopping Cart
Scroll to Top