praktiline VEEBILOENG MEESKONDADELE

Läbipõlemise ennetamise veebiloeng meeskondadele

Kestvus: 2 tundi ( veebikoolitus)

KOOLITAJAD

Koolitan meeskondi enesejuhtimise teemadel koos abikaasa ja äripartneri Teet Torimiga, kes on olnud üle 10 aasta juht, ettevõtja ja koolitaja. Lisaks on ta tänaseks ka High-Performance coach. 

Kellele

Ootame osalema meeskondi, kes töötavad igapäevaselt pingeliste tööülesannetega ja soovivad õppida paremini juhtima oma aega, stressi ja segaseid emotsioone selle kõige sees.

LOENGU TEEMAd

  • Stressijuhtimise praktilised meetodid
  • Meisterliku ajajuhtimise 3 tehnikat, et suurendada produktiivsust
  • Harjutused, mis tekitavad ärevas olukorras meelevaikust
  • Hight-performance ja mindfulness töökohal ja eraelus

TAGASISIDE KOOLITUSELE
“Läbipõlemise ennetamise veebiloeng meeskondadele:

“Mõnusa energiaga põnev koolitus, mis aitas inimestel mõista stressi tekkimise mehhanisme ja sellega seotud biokeemilisi reaktsioone meie kehas. Ühtlasi jagati meiega mitmeid kasulikke ja praktilisi viise ning praktikaid mille abil inimesed saavad igapäevaselt oma stressi taset vähendada ning oma vaimse tervise heaolu kõrgel hoida. Eriti vahva boonus oli muidugi see meie jaoks spetsiaalselt koostatud lehekülg, mida meie inimesed saavad kasutada!”
Eliise Ala
People Operations Manager
Genius Sports Group
"Koolitus on väga mõnusa energiaga, vahetu ja aus. Mul on hea meel, et Kati jagas ka enda isiklikku lugu ja kogemusi seoses läbipõlemisega. See tõi kogu teema palju lähemale. Saime mitmeid uusi mõtteid ja võtteid, mis aitavad meil end paremini hoida ja märgata."
Annika Albert
SCORO SOFTWARE
"Kõik meie ootused koolitusele said täidetud, aga üks väike konks on koolitustega ka – need on sõltuvust tekitavad! Peale koolitust sain tagasisidet mitmelt töötajalt, kes vandusid, et see oli parim koolitus, millel nad on osalenud, ja meie ettevõte koolitab oma töötajaid palju. Ikka väga palju... Mul on nii hea meel, et meie teed kohtusid ja me saime veel paremaks. Aitäh! Millal me nüüd uuesti kohtumegi?
Reelika Kuuse
müügitoe- ja klienditeenindusjuht CIRCLE K EESTI

INDIVIDUAALNE ARENGUPROGRAMM

MINAPILDI RESTART – MUUDA 3 KUUGA ENDA MÕTTEVIISI JÄÄDAVALT

Kestvus: 3 kuud

Olen teadlikku enesejuhtimist ise õppinud ja edasi õpetanud tänaseks 10 aastat (stressijuhtimisest ajajuhtimiseni, teadlikust mõtteviisist mindfullnessini). Olen kirjutanud kaks raamatut ja pilootprojektina lõin õppeaine “teadlik enesejuhtimine” ka Eesti Sisekaitseakadeemiasse, kus seda esimesel aastal ka ise õpetasin. 

Covid19 esimese laine ajal oli maailm pea peale pööratud –  töökohad kadusid, inimesed jäid kodudesse. Äkitselt oli maailm pandud pausile ja inimestel jäi üle aega vaadata enda sisse.  Hakkas kollektiivne minapiltide restartimine. Sain tol kevadel palju appihüüdeid inimestelt, kelle elu, suhted, valdkonnad olid segamini paisatud. Otsustasin, et veedan suve koos nendega. 

Tekkis kogukond 1500 inimesega, kellega koos läbi suve sai minapilti restarditud.  Tänaseks on sündinud sellest programm, mida õpetavad edasi ka teised eduõpetajad. Individuaalselt on võimalik programmi ka minu käe all läbida. 

Liivi Voolaid
Liivi VoolaidDJ, kolumnist ja muusika manager
Read More
Kati on konkreetne, naljakas ja ägedalt käre. Kõik need on omadused, mis mulle enesearenguharjutusi tehes juhendaja puhul hästi sobivad. Mulle oli vajalik ka rutiin ja distsipliin, mis iga osaga kaasas käis ning praktilised harjutused aitasid erinevaid etappe kinnistada.
Gea Valner
Gea ValnerToidu-, taime- ja maaeluentusiast, ema
Read More
Kati aitas süsteemselt endasse süüvida ja natuke "sahtleid" sorteerida. Hea kõigile, kes on jõudnud kohta, kus on püüdlus ja soov olla iga päev natukene parem, uuem ja ehedam mina. Eriti mõnus oli unistamise ja visualiseerimise osa.
Kaisa Holsting
Kaisa HolstingKunstnik
Read More
Praktiline, aus programm inimesele, kes ei tea, kuidas oma unistusi täitma hakata. Sammhaaval annab see programm võimaluse julgust koguda, et siis viimases staadiumis enda seatud eesmärk vallutada. Peale programmi läbimist on suur võimalus, et sinu uus mina sulle kordades rohkem meeldib, kui vana.
Artur
ArturEndine läbipõlenud juht
Read More
Sain ka lõpuks aru, et tegelikult on täitsa okei, et ma tahan elada nii, et mul ei oleks depressiooni, madalat enesehinnangut ja alkoholiprobleeme. See programm tõmbas mu august välja. Olen olnud kaine, saan vaikselt tööasju kontrolli alla ja esimest korda üle mitme aasta käin jälle trennis. Kas nüüd võib vist öelda, et see programm päästis justkui minu elu?

Programm on mõeldud inimesele, kes soovib oma elus sisse viia mistahes positiivse muudatuse – uus töökoht, edukam ettevõte, parem suhe, parem tervis, korras suhted või lihtsalt tervem ja õnnelikum minapilt. Aga pane tähele, et minu mentorprogramm on koostatud vastavalt nendele tehnikatele, millesse ma ise väga tugevalt usun. Ilmselt ei ole mina päris traditsiooniline mentor. 

Programm kestab kolm kuud ja see annab sulle järgmised töövahendid kätte nii, et saad neid sobivusel kasutada kasvõi terve elu. 

  • ENESEANALÜÜS – Selleks kasutame minu loodud “Minapildi restart” programmi. Kolme kuu jooksul käime iganädalaselt läbi ühe teema: eesmärk, tegevuskava, kontroll, nitro, viivis, kahtlus, sein, kahetsus, üleminek, küsimus, ühendus, kindlus. Selle süsteemi selgeks õppimine aitab sul hiljem mistahes muudatust ka iseseisvalt juhtida.

  • MEELEVAIKUS – Usun, et läbipõlemise ennetamise osas on kõige tähtsam oskus eluks see, kui oskame ise endale meelevaikust tekitada. Selleks õpetan sulle meie koostöö ajal selgeks erinevad praktilised nipid, mis aitavad juhtida igapäevast stressi, ärevust ja ebakindlust.

  • MEDITATSIOONID – Olen ka OSHO meditatsioonide juhendaja ja kindlasti teeme paaril korral sinuga koos ka aktiivseid meditatsioone, mille tehnikad saad endale terveks eluks kaasa võtta. Aktiivmeditatsioonid on väga head just selleks, et kõik mineviku valu, pinge ja emotsioonid saaksid läbi hingamise ja õige liikumise päriselt vabastatud. Jäädavalt.

  • PRAKTILINE ENESEJUHTIMINE – ajauhtimine, stressijuhtimine ja praktilised teadmised, kuidas juhtida oma elu nii, ert säiliks tasakaal ka rasketel aegadel.
❗️ Võtan aastas indivudaalsesse programmi vastu vaid 6 inimest. Kui soovid individuaalsesse programmi kandideerida, siis kirjuta mulle lühidalt miks see sind siin praegu kõnetas ja lepime kokku põgusa veebivestluse, et vaadata, kas me sinuga kokku sobime. Veebivestlus ei kohusta sind programmis osalema. 

Tagasiside

"Kati kuulab ja seepärast oskab ta küsida õigeid küsimusi, anda õigeid suuniseid. Pärast igat kohtumist Katiga on see tunne, et tõstad käed üles taeva poole ja hüüad: „JESS!“. See on edutunne, mida ta pakub."

„Mulle meeldib õppida. Mulle meeldib olla uudishimulik. Ja see kõik on mind aastate jooksul viinud kokku mitmete juhendajate ja mentoritega. Kati juurde jõudsin ma juhuslikult ühe tema veebiesinemise kaudu, kus mind võlus tema otsekohesus, selgesõnalisus ja see teatud X-faktor, millele ma mitu kuud hiljem oskan ka seletuse anda. Kati on lihtsalt meeletult tark. Tal on mitmehaardeline teadmiste- ja kogemustepagas. Ta on kohal, Ta oskab leida seoseid ja seletusi, kuhu enda pilk ei ulatu. Ja oskab märgata lahendamist vajavaid nupukesi, kuhu enda arukus poleks vaadanud. Ja kõik see suunamine tuleb tal kerguse ning loomulikkuse kaudu. Isegi kui tegemist on teemaga, millele on keeruline ausalt otsa vaadata. Tagantjärele ka tean, miks enne Kati juurde jõudmist oli mul vaja nii mitut teist „konna suudelda“. Kati on extra level. Sinna satud siis, kui päriselt oled ka suurteks ja õigeteks muudatusteks valmis.“
Liis Lusmägi
tele- ja raadiosaatejuht, reklaamihääl, mentor, ettevõtja

„Lõpuks ometi sain aru, et on okei olla selline, nagu ma olen! Ma ei pea valima, kuidas istuda ja astuda, ma saan olla mina ise. Ja see on nii lõbus!"

Ma sain teadlikuks oma sisemistest takistustest ja viivitustest, võtsin need omaks ja hakkasin neid muutma. Elu saab PÄRISELT ka olla ilus ja rõõmus. See on PÄRISELT ka okei teha neid asju, mis mulle PÄRISELT meeldivad. Kati on juhendajana väga asjalik ja hea kuulaja. Ta märkab neid asju, mida ise ei näe ja näitab teist vaatenurka. Ta oskab jääda neutraalseks, mis annab võimaluse leida vastused enda seest. Samas on ta konkreetne, et tegevuskava saaks paika ja saaks hakata selles suunas liikuma. Tänu koostööle Katiga täitsin oma suure eesmärgi ning liigun veel suurema eesmärgi poole.“
Kai Oja
Bob Proctori õpetuste maaletooja, treener, ema ja ettevõtja

LÕBUS VESTLUSÕHTU MEESKONNASÜNDMUSTELE

"Pean saama täiuslikuks, muidu suren!"

Kestvus: 1,5 tundi (avalik esinemine)

Tahaksid enda meeskonnale “läbi lillede enesejuhtimisest ja läbipõlemise ennetamisest rääkida? Mul on sulle lahendus.

Hea huumor toimib pinge ja ärevuse vastu imeliselt, sest see aitab koheselt  langetada stressitase – nimelt vabastab see endorfiine, neid mõnusaid hormoone, mis tekitavad meis tunde, et tegelikult on elu ilus. 
 

Usun, et kõik suvepäevad peaksid algama ühe korraliku “mitte üldse normaalse enesearenguloenguga” selle kohta, miks me ei tohiks koguaeg üle mõelda ja täiuslikkuse poole püüelda.

Etenduse teemaks: Kaks edukat tubli naist räägivad ausalt ära kõik äpardused, mis neil elus edu taga ajades juhtunud on. Teemad on toored, ausad ja usume, et igaüks tunneb end sealt seest ära. 

Etendused toimuvad koostöös Unistuste Agentuuri ja stand-up koomiku Liina Pulgesega. 

TAGASISIDE KOOLITUSELE
“HEUREKA - tööd saab teha ka igapäevase stressita”:

“Kati viis meile läbi mõnusa energiaga põneva koolituse, kus aitas inimestel mõista stressi tekkimise mehhanisme ja sellega seotud biokeemilisi reaktsioone meie kehas. Ühtlasi jagas ta meiega mitmeid kasulikke ja praktilisi viise ning praktikaid mille abil inimesed saavad igapäevaselt oma stressi taset vähendada ning oma vaimse tervise heaolu kõrgel hoida. Eriti vahva boonus oli muidugi see meie jaoks spetsiaalselt koostatud lehekülg, mida meie inimesed saavad kasutada!”
Eliise Ala
People Operations Manager
Genius Sports Group

TAGASISIDE KOOLITUSELE
“HEUREKA - tööd saab teha ka igapäevase stressita”:

“Kati viis meile läbi mõnusa energiaga põneva koolituse, kus aitas inimestel mõista stressi tekkimise mehhanisme ja sellega seotud biokeemilisi reaktsioone meie kehas. Ühtlasi jagas ta meiega mitmeid kasulikke ja praktilisi viise ning praktikaid mille abil inimesed saavad igapäevaselt oma stressi taset vähendada ning oma vaimse tervise heaolu kõrgel hoida. Eriti vahva boonus oli muidugi see meie jaoks spetsiaalselt koostatud lehekülg, mida meie inimesed saavad kasutada!”
Eliise Ala
People Operations Manager
Genius Sports Group
"Kati on esinejana väga mõnusa energiaga, vahetu ja aus. Mul on hea meel, et ta jagas läbipõlemisest rääkides enda isiklikku lugu ja kogemusi. See tõi kogu teema palju lähemale. Saime mitmeid uusi mõtteid ja võtteid, mis aitavad meil end paremini hoida ja märgata."
Annika Albert
SCORO SOFTWARE
"Lõpuks ometi oli Kati meie meeskonna päralt, milline õnn. Kõik meie ootused digitaalse külalislahkuse ja teadliku enesejuhtimise koolitusele said täidetud, aga üks väike konks on Kati koolitustega ka – need on sõltuvust tekitavad! Peale koolitust sain tagasisidet mitmelt töötajalt, kes vandusid, et see oli parim koolitus, millel nad on osalenud, ja meie ettevõte koolitab oma töötajaid palju. Ikka väga palju... Mul on nii hea meel, et meie teed kohtusid ja me saime veel paremaks. Aitäh! Millal me nüüd uuesti kohtumegi?"
Reelika Kuuse
müügitoe- ja klienditeenindusjuht CIRCLE K EESTI
Shopping Cart
Scroll to Top