TURUNDUS

Töötan turundusmentorina brändidega, kes soovivad oma ettevõttes arendada teadlikku turundust ja luua sellega eristuvat kliendikogemust. 

AITAN KLIENTI LEIDA, HOIDA JA KÕNETADA.

Uus generatsioon mõjutab oma väärtushinnangutega otseselt turundajate igapäevaelu ja plaane. Üha enam otsitakse vastutustundlikke, avatuid ja teadlikke ettevõtteid. Ainult imagoreklaami või allahindluskampaaniaga enam bränd edu ei saavuta. Oleme jõudnud ajastusse, kus ettevõtte jätkusuutlikkuse tagamiseks on oluline luua lisaväärtust ja olla sotsiaalselt vastutustundlik.

Teadlik turundus aitab sinu ettevõtte äristrateegiasse integreerida eneseregulatsiooni, mis toimib sotsiaalse vastutusena. See omakorda aitab sul oma ettevõttega anda oma tarbijale seda, mida ta tegelikult vajab. Väärtushinnangud on need, mis annavad brändile identiteedi ja eristavad teda konkurentidest. Kui need väärtused kattuvad tarbija omaga, on kliendisuhet keeruline lõhkuda.

Mida teadliku turunduse põhimõtete
rakendamine
ettevõttes muudab:

Brändi väärtus ja maine
kasvab

Kliendi väärtused ühtivad ettevõtte väärtustega, nii muutub ta püsikliendiks

Töötajate motivatsioon
kasvab

Riskid vähenevad ja
ettevõte on edukas

Kliendipsühholoogia põhimõtetele tuginev turundusaudit

„KUI TEADLIK ON SINU TURUNDUS – EHK KUI HÄSTI SA TEAD, MIDA SINU KLIENT TEGELIKULT TAHAB?“

8 tundi (2 kohtumist ja audit)

Kliendipsühholoogia põhimõtetele põhinev turundusaudit aitab välja selgitada sinu kliendi tegelikud vajadused, motivatsiooni, maitse. Aitab leida vajalikke võtmeid, et teada saada, kuidas inimmõistus töötab – mis on põhiteadmine, et panna potentsiaalsed kliendid ostma ettevõtte tooteid ja teenuseid.

MINU PÄDEVUS TURUNDUSMENTORINA: 10-aastane kogemus ettevõtjana; turundus ja müük (Ettevõtluskõrgkool Mainor); Kohvik ja Pagarikoda Rohujuur arendus- ja turundusjuht ning kaasomanik; Äripäeva Akadeemia külalislahkuse koolitaja; Äripäeva programmijuht; reklaam ja suhtekorraldus (BFM/lõpetamata); interaktiivne lugude jutustamine ja ettevõtte nägu (BFM/läbitud).

KELLELE: Ettevõtted, kes tegelevad igapäevaselt ise oma turundusega (ei kasuta agentuure), turundajad, alustavad ettevõtjad, start-upid

TEEMAD: Ettevõtte kaardistamine; auditi eesmärkide seadmine; auditeerimiseks vajalike materjalide ja info kogumine ning analüüs: turundusstrateegiad ja praeguse turundustegevuse kaardistamine (tooted, teenused, turustamine, reklaam, suhtekorraldus); auditi kokkuvõtte tegemine; info struktureerimine; hinnangute ja ettepanekute esitamine.

TULEMUS: Saad ülevaate oma ettevõtte turundustegevuste efektiivsusest; oskad hinnata klientide teadlikkusest brändi suhtes; saad ülevaate tarbija tegelikest eelistustest; tead brändi unikaalseid tugevusi, mis aitavad luua eristuvat kliendikogemust + saad digitaalse dokumendi, kus on kirjas ettevõtte turundustegevuste analüüs koos hinnangute ja ettepanekutega

SEA ÜHE PÄEVAGA PAIKA ETTEVÕTTE LUGU, SÕNUMID JA REKLAAMID

PRAKTILINE TURUNDUS-PSÜHHOLOOGIA

8 akadeemilist tundi. 23. märts / 11.mai

Praktiline turunduspsühholoogia õpetab sulle:

MINU PÄDEVUS TURUNDUSMENTORINA: 10-aastane kogemus ettevõtjana; turundus ja müük (Ettevõtluskõrgkool Mainor); Kohvik ja Pagarikoda Rohujuur arendus- ja turundusjuht ning kaasomanik; Äripäeva Akadeemia külalislahkuse koolitaja; Äripäeva programmijuht; reklaam ja suhtekorraldus (BFM/lõpetamata); interaktiivne lugude jutustamine ja ettevõtte nägu (BFM/läbitud).

KELLELE: Ettevõtted, kes tegelevad igapäevaselt ise oma turundusega (ei kasuta agentuure), turundajad, alustavad ettevõtjad, start-upid

Mida sa sellel koolitusel õpid: 

  • Tuvastad oma tarbija peamise profiili ja tema käitumismustrid.
  • Saad aru, kuidas ta teeb oma ostuotsuse.
  • Oskad kohandada oma turundusstrateegia nii, et saad parimaid tulemusi ja oskad vältida vigu kodulehel, e-kirjades, reklaamides ja üldises kommunikatsioonis.
  • Õpid tundma klienditeekonda ja tead, kuidas seda turunduses rakendada nii, et tõuseks müügid.
  • Näed oma ettevõtte protsessi kliendi vaatenurgast ja saad uusi ideid, kuidas siduda see oskuslikult kliendipsühholoogiaga.


Mis eelise uued oskused annavad: 

  • Tunned oma kliendi teekonda ja saad aru, mis peitub kliendi ostuotsuse taga tegelikult.
  • Tead, kuidas kasutada 6 põhilist veenmise põhitõde ja tead, kuidas psühholoogia mõjutab ostuprotsessi.
  • Oskad oma toodet või teenust paremini selgitada, kui sinu konkurendid.
  • Oskad koostada toimivaid reklaame ja luua mõjusamaid sõnumeid.

KLIENDID RÄÄGIVAD:

"Ettevõtja ja teenusepakkujana keskendud sa enamasti põhiteenuse arendamisele ega pruugi teada midagi ei teadlikust turundusest ega kliendipsühholoogiast. Kui meeskond on väike ja teadmisi turundusest ei ole, võid koperdada mööda kivisid ja kände või siis ei suuda sellega üldse alustadagi. Meie otsustasime, et me pimesi kobamisega ei jõua tegeleda ja otsustasime Katilt abi paluda. See, mis juhtus, on uskumatu! Poole aastaga tekkisid uued tooted, tekkis müük, tekkisid uued kliendisegmendid ja see on alles algus! Kosmosesüstik sai tõelise hoo sisse, sest meie teadmised ja oskused saavad nüüd süsteemselt laiali puistatud ja me suudame aidata palju rohkemaid lapsi ja täiskasvanuid.”
Liina Lokko
Eesti erivajadustega laste poliitikajuht, Varajase Kaasamise Keskus
"Koostöös Katiga uuenes kogu Boost Yourselfi bränd ja kommunikatsioon. Kati esmane audit tõi välja meie puudused ja võimalused laiema kliendi sihtrühma kõnetamisel. Tema võime näha kogu protsessi kliendi vaatenurgast ja siduda see oskuslikult kliendipsüholoogiaga aitas meil muuta sõnumeid mõjusamaks, tuua välja toodete ja ettevõtte tugevusi ning kasvatada pikaajaliste klientide arvu. Kati meetodid aitasid igale kliendiprofiilile leida mõjusaid sõnumeid. Erinevate uute toodete turule toomise kaudu testisime korduvalt seda lähenemist ja tulemused olid erakordsed. Koostöös Katiga on meil tellimuste maht kasvanud kaheksa kuuga 54%! See teeb kogumahus kaheksa kuuga rohkem tellimusi kui terve 2020. aasta peale kokku."
Teet Torim
Boost Yourself tegevjuht ja kaasasutaja ​

Kas oled valmis viima oma ettevõte järgmisele tasemele?

Shopping Cart
Scroll to Top