MEEDIA-

kajastused

„Minu lugu on raamatumaterjal – seda kõige otsesemas mõttes,“ ütleb autor ja teadliku enesejuhtimise koolitaja Kati Torim, kes Inspiratsioonifestivalil üles astub. Tema raamat „Ma ei ole hullult lahe“ räägib ausalt, kuidas naine enda elu maani maha põletas – surudes end reaalsusesse, mis polnud tema normaalsus.

RAHVUSVAHELINE KAMPAANIA "MURRAME DEPRESSIOONI" / JANSSEN

Euroopas elab depressiooniga üle 40 miljoni inimese. See on peaaegu samaväärne Hispaania rahvaarvuga. Depressioon on peamine töövõimetuse põhjus kogu maailmas. Käisime psühhiaater Helena Lassiga rääkimas teadlikust mõtteviisist, Teadliku Muutuse Kunstist ja sellest, mida saame ise ära teha, et depressiooniga toime tulla.

Buduaar kutsus saatesse vestlema ärevusest, kroonilisest stressist ja sellest, kuidas me sellest kõigest saaksime ise üle olla. 

Mind kutsuti külla ühele väga toredale üritusele, mis on suunatud peredele. Rääkisime stressijuhtimisest, teadlikust lapsevanemlusest ja emotsioonide juhtimisest. 

Käisin külas Raadio Elmaris ja avasin pisut enda lugu, tausta ja mõtteid selle kohta, kuidas selles keeruliselt kiires maailmas suuta ikka õnnelikuks õnne tunda ja tasakaalus püsida. 

Usun siiralt, et meie jagatud lood on need, mis võivad ühel hetkel päästa kellegi kokku kukkumast või depressiooni langemast. Mida rohkem me ausalt oma lugusi ja raskusi jagame, seda suurem võimalus on, et inimesed, kes seda kõige rohkem vajavad ka õigel ajal abini jõuavad. 

Ausad mehed podcast kutsus külla. Rääkisin oma esimese raamatu valmimisest, naeratavast depressioonist ja sellest, kuidas igaühe suure naeratuse taga võib peituda üsna kurb. ärev ja segane vaade elule.

Saates “Hommik Anuga” olid sel pühapäeval külas koolitaja Kati Torim ja ettevõtja Liina Pulges, kes analüüsisid, kuidas Eesti naistel läheb. Anu Välbale antud intervjuus sõnas Torim, et eestlased võiksid osata natuke rohkem iseenda üle naerda ja elu kergemalt võtta.

Hästi tore on tõdeda, et raamat “Minapildi Restart” on hakanud elama oma elu. Eduõpetaja Kai Oja on esimene koolitaja Eestis kes ametlikult minu loodud programmi edasi õpetab. Jutustasime programmi sünnilugu ja jagasime nippe, kuidas igaüks saab oma elu muuta. 

Kirjutasin covidi aja alguses üsna põhjaliku mõtiskluse selle kohta, et kuidas meil siis kodudes läheb ja kuhu see maailm küll liigub, kui asjad nii edasi lähevad. Rääkisin stressist, kaalutõusust ja emotsioonide juhtimise olulisusest. 

Shopping Cart
Scroll to Top