Raamatud

"MA EI OLE HULLULT LAHE - MÄRKMED MINU SAHTLIST"

Raamat “Ma ei ole hullult lahe: märkmed minu sahtlist” on raamat sellest , mis meiega juhtuda võib, kui me ise teadlikult oma elu ei juhi. Seda võib pidada raskemat sorti kogemuslooks, aga ka läbipõlemise ennetamise käsiraamatuks. 

Kogemuslugu sellest, kuidas leidsin kõige raskemal moel – oma elu maani maha põletades – üles enda päris minapildi. Vastan raamatus kõigele sellele, mida ma tol korral iseendalt ei julgenud küsida ja räägin lahti kõik, mida õppisin mõttejõust, vaimsest tervisest, õnnest, edust ja rahulolust iseendaga. Ma ei usu, et see on lugu kaotamisest, kuigi jäin haiguse tõttu kõigest ilma: abielust, kodust, tööst, ärist, tervest mõistusest ja töövõimest. Ma arvan, et see on hoopis lugu võidust. Lugu sellest, kuidas võitsin tagasi oma elu, oma unistused ja mis kõige tähtsam, eneseusu, et ka mina võin siin maailmas elada täpselt sellisena, nagu ma olen.

 • Eneseareng

  “Ma ei ole hullult lahe” paberraamat

  Hinnanguga 0 / 5
  12,41 Lisa korvi
 • Psühholoogia

  “Ma ei ole hullult lahe” e-raamat

  Hinnanguga 0 / 5
  18,00 Lisa korvi
„Olen nii palju neid pagana enesearengu raamatuid lugenud, mis kõik räägivad millestki, aga tänu Kati raamatule on mul nüüd kindel tegutsemisplaan. Võtsin siin üks hommik kätte ja tegin pildid vajalikest lehtedest, convert’isin nad oma reMarkable tablet’isse ning nüüd on kõik step’id ja ülesanded ja tähelepanekud mul ka telefoni äpi kaudu kogu aeg kaasas ja silma all. Sinna saan samuti üles märkida oma edusammud ja muu olulise info ning oma arengul silma peal hoida. Mul on üle pika aja jälle selline tunne, et ei jõua järgmist hommikut ära oodata. Ma tean, et läheb aega ja vaeva ja tuleb ka kindlasti langusperioode, aga nüüd on mul koht, kuhu tagasi tulla, pidepunkt, millest edasi minna, juhul kui peaksin kukkuma ja korraks järje kaotama. See on minu jaoks suur asi! Kati, see on väga suur asi! Ja ma ei liialda, kui ütlen, et võlgnen Sulle oma elu. Päriselt!“
Maria
"Katil on oskus panna keerukaid, kurbi ja üdini ebameeldivaid olukordi sõnadesse kirja nii, et seda on kõrvaltvaatajana aus, naljakas ja lihtne lugeda. Elu ei pea olema kogu aeg nii kuradi tõsine, kui tõsiseks me ise selle enda jaoks elada suudame. Ning elu ei pea elama nii, et käid kogu aeg mingi häbi ja piinlikkuse mask silme ees ringi. Elu võib olla ilus, soe, südamlik, haavatav, ehe ja armastust täis. Eriti enesearmastust. See raamat on hea pilguheit Kati keerulistesse eluhetkedesse läbi huumori ja lootuseprisma. Lõpuks armastus võidab ikkagi ning kui soovid endasse natuke rohkem aega panustada ning raamatusse rohkem süüvida, siis saad ka ise palju targemaks ja selgemaks iseenda elu eesmärkide ja suundade suhtes. Viimase aja parim lugemine, kiidan!"
Kaisa

"MINAPILDI RESTART - POSITIIVSETE MUUDATUSTE JUHTIMISE PROGRAMMI TÖÖRAAMAT"

“Minapildi restart: positiivsete muudatuste juhtimise programmi käsiraamat” on praktiliste ülesannetega tööraamat, mis aitab inimesel juhtida end läbi mistahes muutusest, mis tuleb elus ette võtta. Raamat on eelkõige iseseisvaks täitmiseks ja eneseanalüüsiks, aga ennast on koos tore avastada ka toetavas grupis. 

“Minapildi restardi” ametlik edasikoolitaja on eduõpetaja Kai Oja. 

12-osaline tööraamat annab lugejale sammhaaval julgust, selgust ja inspiratsiooni viia sisse ammu soovitud positiivsed muudatused oma elus: olgu selleks uus töö, uus suhe, parem tervis või lihtsalt tervem ja õnnelikum minapilt. 

 • Enesejuhtimine

  “Minapildi restart” e-raamat

  Hinnanguga 0 / 5
  18,00 Lisa korvi
 • Psühholoogia

  “Minapildi restart” paberraamat

  Hinnanguga 0 / 5
  12,41 Lisa korvi

Motivatsioon tekib seda täites. Kõik me tahame ikka ja alati paremini elada, aga tõde on ka see, et igaühel meist on enda sisemised hirmud, takistused ja vanad mõttemustrid, mis meid kinni hoiavad „Minapildi restart“ selgitab autori vaatenurgast lahti muutuste kaksteist faasi, mida igaüks meist võiks endale teadvustada.

Motivatsioon, eesmärk, tegevuskavad – kõik need on alles muutuste teekonna algus. „Minapildi restart“ on eelkõige loodud selleks, et inimesed ei eksleks ringi, otsides tuge, abi, selgust mujalt, vaid oskaksid vaadata enda sisse, näeksid takistavaid mustreid ja leiaks enesekindluse ja selguse teha otsuseid, mis aitavad neil elada oma tõe järgi. 

See programm sai täiuslik, sest selle sündi on jälginud ja kaasa teinud rohkem kui 1000 minu e-kogukonna liiget – ja veel koroonasuvel! Ilma oma kogukonna tagasisideta ei oleks see tööraamat kindlasti nii äge. Tänu neile säilis motivatsioon seda kirjutada ja olen hästi tänulik! Kuula raamatu sünniloo ja sisu kohta rohkem SIIT.

Kati Torim

Autor
"Kati loodud „Minapildi restart“ aitab süstemaatiliselt endasse süüvida ja natuke „sahtleid sorteerida“. See on hea restart kõigile, kes on jõudnud kohta, kus on püüdlus ja soov olla iga päev natuke parem, uuem ja ehedam mina. Eriti mõnus on minu jaoks alati unistamiste ja visualiseerimiste osa, kus muhedalt ja selgelt unistada ning hiljem need mõtted, kirjutised uuesti üle vaadata. "
Gea Valner
toidu-, taime- ja maaeluentusiast, nelja lapse ema
"Sain ka lõpuks aru, et tegelikult on täitsa okei, et ma tahan elada nii, et mul ei oleks depressiooni, madalat enesehinnangut ja alkoholiprobleeme. See programm tõmbab mu august välja. Olen olnud kaine, saan vaikselt tööasju kontrolli alla ja esimest korda üle mitme aasta käin jälle järjepidevalt trennis. Kas nüüd siis võib öelda, et see programm justkui päästis mu elu?“
Artur
endine läbipõlenud ja uuesti alustav müügijuht
Shopping Cart
Scroll to Top