“Ma ei ole hullult lahe” paberraamat

25,00

Kogemuslugu sellest, kuidas leidsin kõige raskemal moel – oma elu maani maha põletades – üles enda päris minapildi. Vastan raamatus kõigele sellele, mida ma tol korral iseendalt ei julgenud küsida ja räägin lahti kõik, mida õppisin mõttejõust, vaimsest tervisest, õnnest, edust ja rahulolust iseendaga.

Autori kommentaar raamatust:
“Ma ei usu, et see on lugu kaotamisest, kuigi jäin tänu haigusele kõigest ilma – abielust, kodust, tööst, ärist, tervest mõistusest ja töövõimest. Ma arvan, et see on hoopis lugu võidust. Lugu sellest, kuidas võitsin tagasi oma päris mina, oma elu, oma unistused ja mis kõige tähtsam, eneseusu, et ka mina võin siin maailmas elada täpselt sellisena, nagu ma olen.”

Laost otsas

Kategooria:

Kogemuslugu ja vaimse tervise hoidmise käsiraamat “Ma ei ole hullult lahe”

Raamatu maht 200 lehekülge.

Raamat “Ma ei ole hullult lahe” on minu isiklik kogemuslugu ja vaimse tervise käsiraamat, mis aitab inimesel end üles leida, enne, kui on liiga hilja. 

Kirjutasin selle raamatu, sest olen isiklikul enesearengu teekonnal olnud tänaseks juba pea kümme aastat – sellesse aega on lisaks enesearengu õpingutele mahtunud ka kogemused nii enda kui ka teiste äride ehitamisest, laste saamine ja suured heategevuslikud projektid. Need kogemused on täpselt sama palju elu õpetanud kui psühholoogia alused Tallinna Ülikoolis, Teadliku Muutuse Kunst, NLP teraapia, mindfullness, pärimusmeditsiin ja tervistav toitumine. Lisaks olen õppinud kokandust, turundust, koolitajaks ning EBS-is ka coachiks. Aga nagu me teame, siis parimad õppetunnid on ikka need, mis meid põlvili suruvad. Need meie isiklikud kogemused. Näen, et inimesed otsivad ennast ja olen kogenud, et minapildi selgus on kõige olulisem asi siin ilmas. Me peaks teadma, kes me oleme ja mida tahame – ometi on selleni nii raske jõuda. Kohati ajab see otsing meid hulluks – sõnaotseses mõttes! See on raamat, mis aitab inimesel – olenemata soost, vanusest või ametist – luua selgema minapildi ja leida igapäevaseid süsteeme, mis toovad endaga kaasa hingerahu ja meeleteadlikkust.

See ei ole lugu kaotamisest, kuigi jäin tänu haigusele kõigest ilma – abielust, kodust, tööst, ärist, tervest mõistusest ja töövõimest. Ma arvan, et see on hoopis lugu võidust. Lugu sellest, kuidas võitsin tagasi oma päris mina, oma elu, oma unistused ja mis kõige tähtsam, eneseusu, et ka mina võin siin maailmas elada täpselt sellisena, nagu ma olen.

Kati

Autor Kati Suun | Kõik õigused kuuluvad autorile | 2019

Teine raamat “Minapildi restart”

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet ““Ma ei ole hullult lahe” paberraamat”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
Scroll to Top