Raamatud

"MINAPILDI RESTART – muudatuste juhtimise arengupogramm"

“Minapildi restart: positiivsete muudatuste juhtimise programmi käsiraamat” on praktiliste ülesannetega tööraamat, mis aitab inimesel juhtida end läbi mistahes muutusest, mis tuleb elus ette võtta. Raamat on eelkõige iseseisvaks täitmiseks ja eneseanalüüsiks, aga ennast on koos tore avastada ka toetavas grupis.12-osaline tööraamat on täis praktilisi enesejuhtimise nippe ja annab lugejale sammhaaval julgust, selgust ja inspiratsiooni viia sisse ammu soovitud positiivsed muudatused oma elus: olgu selleks uus töö, uus suhe, parem tervis või lihtsalt tervem ja õnnelikum minapilt.

"MA EI OLE HULLULT LAHE - märkmed minu sahtlist"

Raamat “Ma ei ole hullult lahe: märkmed minu sahtlist” on raamat sellest , mis meiega juhtuda võib, kui me ise teadlikult oma elu ei juhi. Seda võib pidada raskemat sorti kogemuslooks, aga ka läbipõlemise ennetamise käsiraamatuks.

Kogemuslugu sellest, kuidas leidsin kõige raskemal moel – oma elu maani maha põletades – üles enda päris minapildi. Vastan raamatus kõigele sellele, mida ma tol korral iseendalt ei julgenud küsida ja räägin lahti kõik, mida õppisin mõttejõust, vaimsest tervisest, õnnest, edust ja rahulolust iseendaga. Ma ei usu, et see on lugu kaotamisest, kuigi jäin haiguse tõttu kõigest ilma: abielust, kodust, tööst, ärist, tervest mõistusest ja töövõimest. Ma arvan, et see on hoopis lugu võidust. Lugu sellest, kuidas võitsin tagasi oma elu, oma unistused ja mis kõige tähtsam, eneseusu, et ka mina võin siin maailmas elada täpselt sellisena, nagu ma olen.

 

Tagasiside

"Kati loodud „Minapildi restart“ aitab süstemaatiliselt endasse süüvida ja natuke „sahtleid sorteerida“. See on hea restart kõigile, kes on jõudnud kohta, kus on püüdlus ja soov olla iga päev natuke parem, uuem ja ehedam mina. Eriti mõnus on minu jaoks alati unistamiste ja visualiseerimiste osa, kus muhedalt ja selgelt unistada ning hiljem need mõtted, kirjutised uuesti üle vaadata. "
Gea Valner
toidu-, taime- ja maaeluentusiast, nelja lapse ema
"Sain ka lõpuks aru, et tegelikult on täitsa okei, et ma tahan elada nii, et mul ei oleks depressiooni, madalat enesehinnangut ja alkoholiprobleeme. See raamat tõmbab mu august välja. Olen olnud kaine, saan vaikselt tööasju kontrolli alla ja esimest korda üle mitme aasta käin jälle järjepidevalt trennis. Kas nüüd siis võib öelda, et Kati raamat päästis minu elu?“
Artur
endine läbipõlenud ja uuesti alustav müügijuht
Shopping Cart
Scroll to Top